top of page
agac_logo_black_edited.png

HAKKIMIZDA

TARİHÇE

1982 yılında ticari faaliyetlerimize İstanbul'da Karaköy Yer Altı Geçidinde başladık. Yıllar içerisinde sektörde öncü bir çok uluslararası marka ile iş birliği ve çözüm ortaklıkları gerçekleştirerek, 1998 yılında AVRUPA ELEKTRONİK firmasını kurduk. Daha sonraki yıllarda Türkiye'nin farklı illerinde mağazacılık faaliyetlerimizi devam ettirdik.

 

AVRUPA TARIM serüveni ise, "Bir bahçemiz olsun!" heyecanıyla yola çıkılmış, zamanla hobiden ticari kazanç sağlamaya evrilmiş bir projedir. 2011 yılında tanıştığımız tarım sektörü üzerine çalışmaya ve yatırım planları yapmaya, 2013 yılı itibari ile fiziki çalışmalara başladığımız ceviz bahçemizin ilk fidanlarını 2015 yılı başında toprakla buluşturduk. Zaman içerisinde 3.000 dönümlük bir araziye, 50.000 adet ağaca ulaştık.

DSC09099_edited_edited_edited.jpg

Vizyonumuz

Müşteri ve çalışan beklentilerini aşmak;

Uluslararası büyümeyi artırarak sürdüren, küresel kültüre sahip, uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında çağdaş yenilikleri takip eden ve yeniliklere öncülük eden, diğer ceviz üreticileri tarafından örnek alınan ceviz bahçesi olmak, yurt içinde ve yurt dışında tüm müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet veren, müşterilerimizin kendilerini güven içinde hissettikleri ve tüm beklentilerinin karşılandığı bir şirket olmak.

Misyonumuz

Paydaşlarımıza değer katmak için;

Müşterilerimize kalite, hizmet seviyesi, inovasyon ve fiyatın doğru bileşimini sunarak tercih ettikleri tedarikçi olmak, sürdürülebilir üretim metotlarıyla gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir dünya bırakmak, çalışanlarımız için modern ve güvenli bir çalışma ortamı oluşturmak, işimizin her boyutunda operasyonel mükemmelliğe ulaşmaya çalışmak, her faaliyetimizle markamızı güçlendirmektedir.

Avrupa_Tarim_04.jpg
bottom of page